Hardnews

Ці додатки з Google Play ви точно повинні встановити в свою автомагнітолу на Android

Сучасна автомобільна магнітола надає водієві безліч можливостей – особливо якщо працює на популярній платформі Android, для якої постійно випускаються програми. В GSMinfo зібрали найкращі програми для автомагнітоли на Андроїд, які можна встановити в машині.

Для додатків в автомагнітолу необов’язково шукати посилання на файли: досить завантажити їх з інтернет-магазину Google Play. За допомогою цих програм можна помітно підвищити функціональність мультимедійної системи.

AGAMA Car Launcher

Серед найцікавіших додатків для автомагнітоли на Андроїд варто виділити лаунчер AGAMA. На відміну від аналогічних програм для смартфона або планшета, ця призначена спеціально для установки на головних пристроях і магнітолах транспортних засобів.

Серед особливостей AGAMA Car Launcher можна виділити:

  • лаконічний стиль, який відмінно підійде для автомобіля, і гнучкі налаштування управління;
  • розташовані на екрані віджети спідометра з визначенням швидкості за показаннями GPS, компаса і навігатора;
  • 24 кнопки, що забезпечують швидкий запуск основних програм;
  • віджет музичного плеєра, за допомогою якого можна запустити більшість додатків для відтворення аудіо;
  • відображення інформації про з’єднання з Wi-Fi, Bluetooth і мобільної мережі, про параметри GPS і заряд акумулятора.

Лаунчер пропонує можливість познайомитися з погодою і запустити голосового помічника, автоматично налаштовує яскравість і зберігає налаштування. В останній версії з’явився універсальний програвач файлів мультимедіа і функція автоматичного програвання музики.

Єдиний мінус програми – 30-ти денний безкоштовний період, після якого користуватися ним вийде тільки платно. Однак вартість AGAMA Car Launcher не сильно кусається і становить всього $ 1,99.

Radarbot

Для отримання інформації про камери і радари на дорозі не обов’язково купувати справжній антирадар. Іноді досить завантажити безкоштовно і використовувати такий додаток як Radarbot, що працює в режимі реального часу і який отримав цілий ряд корисних можливостей:

  • оповіщення про стаціонарні і тунельні радари, патрульні і світлофорні камери;
  • оповіщення про небезпечні ділянки;
  • звукове сповіщення про перевищення швидкості;
  • автоматичне включення режиму енергозбереження, при якому екран вимкнений, але додаток працює.

Серед особливостей Radarbot можна відзначити просте і функціональне меню, наявність голосових підказок і параметри оповіщення, що повністю налаштовуються. А ще – досить висока вірогідність даних відповідно до інформації, яку надають самі користувачі.

Безкоштовна версія програми відрізняється від платної тільки відсутністю реклами.

Torque Lite (OBD2 & Car)

Додаток, який надає максимум можливостей – хоча це і безкоштовна утиліта (платна версія теж є). У список найкорисніших програм для автомагнітоли на Андроїд Torque Lite варто віднести через можливість отримання кодів помилок і даних з цілого ряду датчиків контролю автомобіля в реальному часі. Практично незамінним цей додаток робить можливість експорту файлів журналів в Google Earth.

Програма працює з авто майже всіх відомих брендів, включаючи європейські, американські та китайські. Відмінністю платної версії, яка обійдеться в $ 4,95, є підтримка діагностичних адаптерів USB ELM і отримання інформації від системи ABS. А ще – контроль температури коробки передач, крутного моменту і швидкості розгону.

Хоча повністю замінити справжню діагностику в автосервісі за допомогою такого ПЗ не вийде, для поточного контролю стану транспортного засобу його функцій цілком достатньо.

Де моя машина?

У список найкорисніших програм для автомагнітоли можна включити і додаток від компанії SLAVINTODRON. Саме по виробнику його можна відрізнити від безлічі програм зі схожими назвами, які зустрічаються в магазині Google Play.

Основне завдання програми – пошук машин, залишених на парковках, стоянках та в абсолютно незнайомих місцях. «Де моя машина» допоможе знайти автомобіль, засипаний після сильного снігопаду, і навіть в лісі.

Щоб мати змогу користуватися спочатку доведеться запам’ятати поточний стан авто на карті, а під час пошуків – включити GPS. Для нормальної роботи потрібна наявність інтернет з’єднання. При пошуках машини на багаторівневих паркінгах або в умовах щільної забудови точність пошуку знижується. Однак серед інших безкоштовних додатків на ОС Android це – найкращий варіант.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button