Два простих способи швидко очистити гігабайти пам’яті в смартфоні

Зараз на головній

Розміри додатків і фотографій збільшуються, і пам’ять смартфона може перестати вміщати такі обсяги даних. Золотим стандартом вже стали 64 Гб пам’яті, а ті, у кого її менше, змушені регулярно займатися проріджуванням фотографій.


Однак є більш прості способи швидко очистити пам’ять смартфона. Перший полягає в тому, щоб очистити кеш месенджерів. Туди складаються всі вхідні і відправлені картинки і відео, і буквально за місяць ця папка може роздутися до значних розмірів.

В налаштуваннях Telegram, Viber та WhatsApp є розділи “Дані та пам’ять” і “Управління сховищем”, де можна вручну очистити пам’ять, а також вказати, термін зберігання файлів і максимальний розмір кеша. Всі вилучені зі смартфона файли не загубляться – вони зберігаються в хмарі, звідки їх при бажанні можна завантажити знову.

Другий спосіб також не вимагає великих тимчасових втрат. В Android є функція, що дозволяє знайти невикористовувані програми та видалити їх одним натисненням. Це робиться через додаток Google Files . В iOS в розділі “Налаштування – App Store” є функція “вивантажувати невикористовувані”. Після її активації всі невикористовувані додатки будуть видалені, але призначені для користувача дані збережуться. Після перевстановлення дані будуть відновлені.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,077Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 9 причин, чому багато людей досі надають перевагу кнопковим телефонам

Головні причини, через які люди досі користуються кнопковими телефонами і не переходять на більш сучасні смартфони. Простота і відсутність непотрібних...

Більше схожих статей