Hardnews

Стало відомо, як бюджетно зробити Wi-Fi там, де, навіть, немає електрики

Навіть біля великих міст є багато місць і населених пунктів де покриття стандартів мобільного зв’язку, що пропонують відносно швидкий інтернет (3G / 4G) немає зовсім. Сьогодні розповімо ще про один досить простий і недорогий спосіб вирішити цю проблему.


Мова йде про зовнішній Wi-Fi-маршрутизатор, який дозволяє прийняти слабкий сигнал від мобільної станції і перетворити його в набагато більш потужний сигнал Wi-Fi. Поряд з відносно низькою ціною Ви отримаєте три інших переваги.

Знайшовся недорогий пристрій, щоб зробити Wi-Fi на дачі

Головне – це можливість встановити цей маршрутизатор на вулиці, наприклад, на фасаді будинку на будь-якій висоті, тобто там де є хоча б слабкий сигнал від мережі. Це “всепогодний” пристрій і як запевняють виробники здатен працювати від -20 до +70 градусів. Йому не страшні ні сонячні промені, ні опади. Хоча, не зайвим буде перестрахуватися і повісити його під дах.

Рекомендуємо встановлювати будь-які такі пристрої під навіс або дах будинку. Це продовжить термін його служби

Інша важлива перевага – це наявність зовнішніх антен для мобільного зв’язку та Wi-Fi. Це гарантує 2 речі: по-перше, навіть слабкого сигналу від вишки буде досить, а по-друге – сигнал Wi-Fi буде всередині будинку, навіть при встановленні ззовні.

Нарешті третій, не менш важливий аспект – це простота встановлення. У найлегшому сценарії відразу після покупки ви можете вставити в маршрутизатор SIM-карту, повісити на стіну на 2 цвяхи, включити живлення і вже через хвилину користуватися Wi-Fi без будь-яких додаткових налаштувань.

Так, до речі, можливі 2 варіанти живлення: від мережевого адаптера або від Micro-USB. У другому випадку цілком реально живити пристрій від PowerBank і забезпечити мобільний інтернет навіть якщо на дачі відключили електрику.

Живлення можливе як через DC-адаптер, так і роз’єм micro USB

Коштує такий пристрій в межах 2 000 гривень, що, на наш погляд, більш ніж не дорого. При покупці рекомендуємо звернути увагу на підтримку LTE.

Back to top button