Статті

Розкриваємо секрети: що означають літери у серіях смартфонів Samsung

Сьогодні розповімо про значення літер у назвах модельних рядів в компанії Samsung. Це не хаотичний набір, а сувора ієрархія смартфонів. На написання цієї статті наштовхнув читач, який попросив розповісти про це.


Samsung на відміну від Apple не стала мудрувати з назвами в стилі – Super Pro MAX й іншими нісенітницями. Вони вчинили розумніше вже дуже давно, і призначили на кожну власну назву лінійок смартфонів свою скорочену букву.

«A»

Наприклад, значення літери A – Alpha, тобто смартфони на передовій після флагманів. Вони мають гарну продуктивність, стильний дизайн і нові технології. Звичайно, серія A теж різна і щоб не класти всіх під одну гребінку, туди поставили цифри, що означають цінову категорію лінійки. Наприклад A01 – первісний пристрій, а ось А71 – субфлагман з крутим залізом.

«S»

Тут все зрозуміло, всі ми знаємо смартфони, які випускаються під цією літерою, але не всі знають значення. S – Super Smart, тобто найрозумніший. Так Samsung позначає свої флагманські пристрої. Це кращі з кращих із найпотужнішим залізом, найкрутішими характеристиками і камерами.

«М»

Ще один популярний модельний ряд, який часто копіює пристрої А, але трохи має інші характеристики. М – Magical, тобто чарівний. Смартфони з таким позначенням мають трохи більш покращені характеристики в порівнянні з А. Якщо глянути на А51 і М51, то стане все відразу зрозуміло.

Samsung Galaxy M51
Samsung Galaxy M51

«J»

Дані смартфони належать до найбільш бюджетних і початкових пристроїв і означають Joy, що перекладається як Радість. Часто такі смартфони купують дітям, вони мають слабкі характеристики, низьку ціну, але якість Samsung.

Це найпопулярніші назви модельних рядів Samsung, що часто зустрічаються. Але є ще кілька позначень, які варто знати, але правда там все простіше.

  • «E» (Elevation – піднесення) – позначення лінійки планшетів
  • «Y» (Young – молодіжний) – ще одні бюджетні пристрої, як і J
  • «Note» (записка) – флагманські пристрої зі стилусом.

 

Back to top button