Колектори «Приватбанку» вимагають виплатити кредит від клієнтів, які його не брали

Зараз на головній

На сайті Мінфін з’явилася незвичайна скарга на український банк «Приватбанк» – представники фінустанови дзвонять людині і вимагають від неї виплатити кредит, який взяв брат потерпілого. При цьому розмови «і не пахнуть» вихованістю – в хід ідуть погрози і ненормативна лексика.


Даний відгук з’явився в розділі, спеціально присвяченому «Приватбанку». Чоловік описав ситуацію наступний чином – у нього є брат, з яким вони не спілкуються. Брат – закоренілий неплатник боргів, який ось уже 12 років не платить аліменти. Незважаючи на цей факт, «Приватбанк» дав йому кредит, про який він благополучно забув. На дзвінки він не відповідає, всі запити банку ігнорує, тому фінустанова обрала іншу тактику – обдзвонювати його родичів, у тому числі і автора відгуку. Йому банк телефонує регулярно – іноді в легкій формі просить нагадати родичу про кредит, а часом починає «включати рекет» прямо з 90-х, з погрозами розправи над його неповнолітнім сином. Останній «поворот» не сподобався чоловікові і він почав скаржитися на дії колекторів.

У підсумку йому передзвонив представник «Приватбанку», заявивши, що вибачається за те, що людина постраждала від дій співробітників установи, однак дзвінки не припиняться. Ще він зазначив, що користувач має повне право «посилати» всіх тих, що дзвонять і нічого не відповідати. Цим «ПриватБанк» прямо порушив закон України, який забороняє банкам дзвонити людям, які забороняють їм це робити.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,085Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Названо 5 причин, чому багато пенсіонерів погоджуються на невигідні пропозиції мобільних операторів

Ми часто чуємо від людей старшого віку, знайомих або родичів, що у них кудись пропадають гроші на телефоні, хоча...

Більше схожих статей