Бізнес та акції

ПриватБанк блокує рахунки через те, що клієнти не знають e-mail

Нещодавно на сторінці порталу «Мінфін» з’явилася нова скарга на те, що ПриватБанк блокує карти. Відзначимо, що це вже далеко не перший подібний випадок, коли банк «дує на воду».


Як ПриватБанк блокує карти

За словами клієнтки банку, вона здійснювала свій звичайний платіж, який потрапив на перевірку і їй подзвонив оператор банку, задаючи типові питання. На жаль, на якесь із питань вона відповіла невірно, після чого карта виявилася заблокована. За розблокуванням рахунки їй запропонували йти у відділення банку. Справа була в суботу, о 17:15, в той час як банк працює до половини шостого.

В кінцевому підсумку, користувачці запропонували перейти в онлайн-чат, але там, щоб зв’язатися з фахівцем, необхідно було вказати фінансовий номер рахунки, який через блокування рахунку виявився відв’язаним. Щоб заново підключити номер, довелося йти до терміналу. Подати скаргу на оператора виявилося неможливо, а в підсумку з’ясувалося ще й те, що розблокувати картку може тільки співробітник відділення Приватбанку.

В кінцевому рахунку жінці довелося зробити переказ через інший банк, але за цей час вона втратила близько дванадцяти тисяч гривень. Проте, на цьому її поневіряння не закінчилися. Під час перевипуску картки з’ясувалося, що потерпіла неправильно назвала свою адресу електронної пошти, яка, строго кажучи, в принципі не є чимось надійним. Більш того, з’ясувалося також, що оператор під час першої розмови не повинен був надавати інформацію з розблокування, бо вона неправильно назвала інформацію і, відповідно, вважалася шахрайкою.

На наступний день історія продовжилася. При першій же спробі поповнити фінансовий номер платіж знову виявився заблокованим. При дзвінку на 3700 з’ясувалося, що банк вирішив перевірити – раптом шахраї намагаються поповнити телефон. Після цього від жінки зажадали оновити паспорт і ІПН в відділенні (так, знову), і заблокували гарячу лінію, залишивши тільки чат технічної підтримки.

Судячи з усього, банк уже «обпікся на молоці» і тепер «дує на воду», підозрюючи шахрайство і відмивання грошей у кожного клієнта. Це удвічі дивно з урахуванням того, що випадків шахрайства менше не стає, а скоріше навпаки.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone начал бесплатный обмен смартфонов по всей Украине

В минуле

ПриватБанк блокирует счета, если клиент не знает e-mail

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle