Статті

Чому на телефоні з двома сім-картами не можна зателефонувати самому собі?

Серед сучасних смартфонів вже важко знайти модель без двох СІМ-карт. Раніше такий функціонал в основному зустрічався в недорогих китайських телефонах. Але зараз ця особливість супроводжує навіть дорогі флагмани. І чим більше абонентів вставляють відразу дві сім-карти в свій смартфон тим більше виникає питань щодо різних сценаріїв їх використання. Наприклад, чи можна на такому телефоні зателефонувати з однієї СІМ-карти на іншу?


Здавалося б, що саме питання, м’яко кажучи, дивне. Навіщо потрібно дзвонити самому собі на той же телефон? Один з варіантів дзвінка самому собі – це перевірити чи доступний номер для дзвінка. Набирає людина свій же номер іншої СІМ на двохсімочному апараті, а їй у відповідь: “абонент тимчасово недоступний”. Який висновок? Стільниковий оператор косячить – треба розбиратися.

Купуючи смартфон з двома слотами для SIM-карт багато хто впевнений, що це як два телефони в одному. Але це не так. Переважна більшість моделей забезпечена лише одним передавачем і однієї антеною. І СІМ-карти мають почерговий доступ до своєї мережі. Так, фактично смартфон зареєстрований відразу в двох мережах. У режимі очікування він поперемінно слухає мережі двох операторів і якщо надійде вхідний дзвінок телефон виконає з’єднання до якоїсь однієї з них.

sim

Але ось в активному режимі, коли ведеться передача даних або ми дзвонимо комусь, смартфон не може надати доступ іншій СІМ-карті для тих же цілей. Зателефонувати або передавати дані ми можемо лише тільки через одну СІМ. Про це нам підказують настройки самого смартфона, а саме розділ на кшталт “Управління SIM-картами”.

Тому коли ми вже встановили голосовий зв’язок за допомогою однієї з SIM-карт, друга виявляється відрізана від мережі. Вести передачу даних і вже тим більше зателефонувати на неї не вийде. Двохсімочний телефон – це не 2 телефони в одному, а лише можливість використовувати 2 SIM поперемінно.

Є зовсім небагато моделей телефонів, які дійсно мають два передавачі і які можуть залишатися на зв’язку постійно, навіть коли ви задіяли одну з SIM для дзвінка. Такі апарати забезпечені технологією Dual SIM Dual Active  Але знову ж таки зазначимо, що таких моделей не багато. Два модуля стільникового зв’язку будуть займати зайве місце і будуть витрачати батарею швидше. Тому, якщо ви і плануєте обзавестися таким телефоном, то краще дізнаватися про наявність цієї функції заздалегідь.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вийшов смартфон-монстр Samsung з величезною батареєю за невисокою ціною

В минуле

Разбор и ремонт Samsung Galaxy S20 Ultra в Киеве

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle