Hardnews

iPhone зможе впізнавати власника в масці після оновлення

коронавірус

Компанія Apple оголосила про випуск бета-версії iOS 14.5 для розробників, яка дозволяє спростити розблокування iPhone при одягненій медичній масці.


Власники смартфонів з Face ID, що носять захисну маску, зможуть розблокувати пристрій за допомогою наявних у них Apple Watch. Для цього потрібно, щоб годинник було розблоковано і знаходився він на руці. Користувачеві досить поглянути на iPhone, після чого він відчує тактильний сигнал на годиннику, який підтверджує розблокування.

Розблокування за допомогою Apple Watch активується в налаштуваннях в розділі “Face ID і код-пароль”. У компанії відзначають, що для оплати через Apple Pay цю функцію використовувати не можна – як і для автоматичного заповнення полів.

Також в новій бета-версії iOS 14.5 додана підтримка ігрових контролерів Xbox і PlayStation, голосовий асистент Siri може здійснювати екстрені виклики обраним контактам.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил самый дешевый безлимит среди всех в Украине

В минуле

Головні причини не використовувати додатки для очищення смартфона

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle