Нарешті, OnePlus отримає довгоочікувану функцію

Зараз на головній

Хоча OnePlus випускає смартфони флагманського рівня, компанія як і раніше не оснащує свої гаджети функцією бездротової зарядки. З приєднанням вендора до асоціації Wireless Power Consortium (WPC) ситуація може змінитися вже найближчим часом.


OnePlus

На сайті WPC виробник відзначений, як «повноправний учасник асоціації». У перспективі це може означати появу підтримки стандарту бездротової зарядки Qi в нових смартфонах компанії, включаючи неанонсовану лінійку OnePlus 8. Раніше до складу асоціації увійшли компанії Google, Samsung, Apple, LG та інші.

Варто відзначити, що вендор ще не зробив офіційної заяви про впровадження нової функції у фірмові пристрої. Крім того, мова може йти про оснащення бездротовою зарядкою й інших гаджетів: наприклад, TWS-навушників, смарт-годинників та інших аксесуарів.

Проте, чутки про появу технології в новому смартфоні вже з’являлися у мережі – не виключено, що OnePlus 8 і OnePlus 8 Pro, що готуються до релізу, все ж отримають можливість зарядки без проводів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,083Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Колектори назвали тип боржників, з якими вони бояться працювати

Представник колекторської компанії, який захотів залишитися анонімним, заявив, що існує вид боржників, з якими бояться працювати навіть досвідчені «вибивателі...

Більше схожих статей