Vodafone

Vodafone вирішив лікувати своїх абонентів через смартфон

Vodafone

Український мобільний оператор Vodafone оголосив про запуск спеціальної онлайн-клініки «Здорро», в якій користувачі можуть отримати консультації від 1100 лікарів в рамках телемедичного проекту. Проект покликаний допомогти бажаючим отримати разові консультації лікарів або відстежувати стан здоров’я через особистий кабінет в сервісі.


Дану інформацію компанія розмістила на своєму офіційному сайті. Щоб створити проект, Vodafone об’єдналася з великою компанією Botkin.pro, яка раніше також надавала телемедичні консультації. Використовуючи досвід свого партнера, а також власні інвестиції, «Водафон» планує створити сервіс, який об’єднує в собі різноманітні телемедичні сервіси. На момент запуску в системі зареєстровані 1100 лікарів, які стануть консультувати по 130 напрямках медицини. Користувачі самі зможуть вибирати ступінь вченості лікаря – його може проконсультувати як кандидат, так і доктор медичних наук.

На таке рішення Vodafone підштовхнув небувалий попит на телемедичні послуги – зростання зацікавленості такими консультаціями з 2019 по кінець 2020 року склало 174%. Тільки в минулому році співробітники компанії Botkin.pro провели 30 тисяч онлайн консультацій, а попит продовжує рости. За допомогою інвестицій Vodafone, «Здорро» може стати найбільшою в Україні онлайн платформою, на якій можна отримати лікарську допомогу. На сервісі надають разові консультації, можна перевірити ще раз висновки в іншого фахівця, зареєструвати особистий кабінет, в якому зберігатимуться всі результати консультацій. При цьому користувачі зможуть звертатися до лікарів в будь-який зручний час в режимі онлайн, а також вибирати відповідного фахівця по рейтингу і відгуками клієнтів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У клиента «ПриватБанк» со счета списали средства без подтверждения операции и его согласия

В минуле

Vodafone решил лечить своих абонентов через смартфон

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle