Vodafone

Користувачів Vodafone чекає друге за рік підвищення тарифів під ялинку

Мобільний оператор Vodafone готує для українців черговий сюрприз – їм доведеться платити більше за послуги, якість яких не виросте. Підвищення вартості стосується спеціальних тарифів Vodafone 4G Smart, оплата зростає на 20-30 гривень в залежності від варіантів пакета послуг.


Варто зауважити, що компанія вже не перший раз за рік «піднімає планку» – на початку 2020 року, в січні, підскочили ціни практично на всі пакети фірми. На цей раз подорожчання послуг не настільки глобальне – воно торкнеться тільки володарів спеціальних пакетів. Йдеться про тарифні плани Vodafone 4G Smart – пропозиції про підключення цих послуг робляться тільки обраним клієнтам фірми, яким тепер доведеться розщедритися. За 4G Smart S вони стануть платити 85 гривень (підвищення склало 20 грн), також дана послуга тепер буде називатися «Vodafone 4G Smart S +». Решта варіантів пакета залишать свою назву, проте подорожчають – за Vodafone 4G Smart XS доведеться оплачувати 45 гривень, а за 4G Smart M 130.

Нових тарифів варто чекати з 28 грудня, про це свідчить інформація з СМС-повідомлень, які надходять користувачам. Своє рішення підняти вартість послуг компанія не пояснює, обмежуючись туманними відмовками про «непростий час для мобільних операторів». Однак варто враховувати, що в кінці цього і протягом усього наступного року Vodafone мінятимуть обладнання, щоб відповідати вимогам про перехід на 5G-інтернет. Відповідно, поповнити свій бюджет на ці звершення фірма вирішила через кишені клієнтів.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

В «Ощадбанку» збої: не працюють деякі відділення і банкомати

В минуле

Уже все вирішено: «Київстар» підніме ціни деяких тарифів

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle