Hardnews

Redmi K40 виявився довгоживучим смартфоном

Redmi K11

Глава Redmi, дочірньої компанії Xiaomi , Лю Вейбін в китайській соціальній мережі Weibo поділився персональним тестом автономності нового смартфона Redmi K40.


Він показав скріншот налаштувань, на якому видно, що смартфон пропрацював 10,5 годин від одного заряду, і залишається ще 64% акумулятора. Це меню показує, що в такому ж режимі він пропрацює ще більше доби.

Redmi K40

Правда, Лю Вейбін не сказав докладніше, як саме він користувався смартфоном, але графік на скріншоті показує рівномірне падіння заряду. Швидше за все, мова йде про повсякденне використання з інтернетом, соцмережами, фотографіями та іншими базовими завданнями.

Докладної інформації про Redmi K40 поки немає. Відомо, що він стане черговим доступним флагманом – є інформація, що в продажу з’являться версії з Snapdragon 888 і MediaTek Dimensity 1200. Але ці чіпи, швидше за все, будуть для старшої моделі Redmi K40 Pro, а звичайний K40 отримає більш скромні рішення.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Павло Дуров розповів про правила використання Telegram

В минуле

Нові смартфони Samsung виявилося легко зламати одним необережним рухом

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle