Hardnews

Термінал «ПриватБанку» вкрав у клієнта тисячі доларів

З черговим клієнтом великого українського банку «ПриватБанк» трапилася неприємність – термінал при переказі присвоїв дуже велику суму грошей у валюті. Представники банку заявляють, що це помилка техніки і обіцяють вирішити проблему.


Свою скаргу користувач зафіксував як відгук на порталі Мінфін. Чоловік описав проблему детально – він вирішив використовувати термінал «Приватбанку» для переказу великої суми грошей (3000 доларів). Помилково він вніс трохи більше – 3030 доларів, залишок вирішив перевести на свою валютну карту. Однак термінал після внесення суми раптово видав повідомлення про помилку на тлі зеленого екрану і перезавантажився. Коли пристрій включилося, на екрані світилося повідомлення про помилку, а гроші на карту одержувача не надійшли.

Спробувавши зв’язатися з оператором, чоловік зіткнувся з протидією автоматичного помічника, який постійно говорив про те, що потрібно змінити пароль на карті і не поєднував до живого співрозмовника. Зрештою користувач все ж отримав відповідь – потрібно чекати інкасації автомата, під час якої йому повернуть кошти. У відгуку чоловік зазначив, що дуже побоюється, що і під час цієї процедури йому скажуть, що кошти видати не можуть і доведеться судиться або якось по іншому вирішувати питання.

Після появи відгуку на нього відповів представник «ПриватБанку». Він заявив, що банк вибачається за заподіяні незручності, ситуація відома службі безпеки і вже вирішується, а клієнта повідомлять особисто.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button