Hardnews

Xiaomi готує революційний смартфон з рекордною камерою

Давно ходять чутки про те, що компанія Xiaomi готується випустити новий камерофон, який запропонує користувачам 12-кратний оптичний зум і 120-кратний цифровий зум.


Тепер же ресурс Letsgodigital, використовуючи опубліковані патентні зображення, створив якісні рендери нового смартфона Xiaomi, який дійсно дивує своїм дизайном. Патентні зображення були опубліковані тільки сьогодні в базі даних Китайського національного управління інтелектуальної власності.

Вся лицьова панель пристрою зайнята величезним дисплеєм, який згинається на задню панель. Кнопок з боків пристрою немає, як немає отворів і вирізів під фронтальну камеру, але в даному випадку в ній немає необхідності і ось чому.

Справа в тому, що на задній панелі розташовується ще один досить великий екран, який знаходиться прямо під камерою. Камера викликає особливий інтерес, тому що вона включає один єдиний модуль. Сьогодні, коли навіть бюджетні смартфони отримують по 3-4 модуля в основній камері, це здається досить дивним. Однак ті, хто розбирається в фотографії, розуміють, що в більшості випадків така кількість модулів не має на увазі, що користувачі зможуть отримувати відмінні знімки в самих різних сценаріях. Найчастіше це просто маркетинговий хід, який дозволяє вразити не дуже досвідчених користувачів.

На верхній частині корпусу знаходяться кнопка включення / вимикання смартфона і мікрофон. Внизу передбачено місце для динаміка і роз’єму USB-C. Що стосується другого екрану, то він може використовуватися в якості видошукача при створенні Селфі.

У патенті також зазначено, що виробник розглядає можливість випуску ще однієї версії даного смартфона, яка отримає скляну задню панель в області камери. Xiaomi випускала подібні смартфони ще з часів Xiaomi Mi 8.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Користувачі TikTok поскаржилися на збої в роботі додатка

В минуле

Valve підтвердила факт розробки Half-Life 3 кілька років тому

В майбутнє

Також буде цікаво