Softnews

Українцям назвав настройки-невидимки, які садять батарею смартфона

Смартфон

Є кілька налаштувань, які, працюючи у фоновому режимі, здатні досить швидко розрядити смартфон. Якщо ви відрегулюєте їх правильно, телефон буде не тільки довше тримати заряд, а й працювати швидше, розповідають експерти.


До налаштувань, що саджають батарею, відносяться: геолокація, безконтактна оплата, а також блютуз. Ці додатки краще відключати, якщо ви не користуєтеся ними на постійній основі.

Теж саме відноситься до wifi – багато хто забуває його вимкнути, але працюючи у фоновому режимі, wifi постійно знаходиться в пошуку мереж, до яких можна підключитися, що само собою витрачає заряд батареї, запевняють фахівці.

Ще одна річ, здатна сильно скоротити час роботи акумулятора – це автоматичне регулювання яскравості і push-повідомлення.

Експерти також рекомендують звернути увагу на те, як оновлюються додатки. Якщо оновлення відбувається автоматично, то це означає, що відбувається постійне завантаження контенту в фоновому режимі, що досить швидко розряджає батарею смартфона і робить його роботу повільнішою.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Що очікувати від ринку смартфонів в 2021 році, коли йти за новим гаджетом

В минуле

Простими словами: в чому відмінності IPS від AMOLED екранів смартфонів?

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle