Hardnews

Смартфони Samsung почнуть блокувати деякі дзвінки

Фішингові атаки і шкідливі електронні листи – найбільш поширені методи, якими користувалися хакери для крадіжки особистих даних користувачів. Смартфони стають все більш популярною ціллю, тому ми повинні бути дуже обережні.


Збільшується кількість автоматичних дзвінків, що здійснюються ботами або іншими операторами реклами. Постійні спам-дзвінки з різних номерів безумовно можуть порушити ритм повсякденного життя і навіть поставити вас у незручне становище.

Соціальна ізоляція стимулює автоматичні дзвінки такого типу, що дуже дратує. Власники пристроїв Samsung зможуть легко впоратися з цією проблемою завдяки привабливій функції Smart Call.

Це нововведення розробляється спільно компанією і Hiya-брендом, який пропонує програмні рішення для ідентифікації бізнес-профілю і від захисту дзвінків, які можуть зробити вас жертвою шахрайства і спаму операторів.

Функція Smart Call буде доступна для смартфонів Galaxy і буде заснована на інноваційних технологіях Hiya і хмарній інфраструктурі.

Smart Cell

Користувачам не потрібно буде вживати ніяких дій, вони просто дозволять алгоритмам Hiya впоратися з ситуацією. Величезна база даних, доступна компанії, дозволяє представникам бізнесу вводити імена і торгові логотипи для перевірки своїх номерів.

Платформа Hiya Connect забезпечить один з найкращих захистів в галузі від спам-дзвінків. Додаткові функції дозволяють представникам бізнесу відслідковувати свою репутацію серед споживачів в режимі реального часу.

Власники смартфонів Samsung Galaxy можуть скористатися цим захистом, відкривши меню «Налаштування виклику» і вибравши опцію «АВЗ і захист від спаму». Нові моделі Samsung також будуть пропонувати цю функцію.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button