Hardnews

Розкрито смартфон з камерами в кожному кутку

Смартфоны

В кінці травня 2020 року Lens Technology (Changsha) Co. Ltd запатентувала смартфон з вісьмома камерами на задній панелі. Патент був схвалений 2 жовтня, а також включений в базу даних Всесвітньої організації інтелектуальної власності.


У патенті описаний смартфон з повністю безрамковим екраном, в нижній частині якого видно вбудовану кнопку. Фронтальна камера, імовірно, розташовується під поверхнею дисплея.

На задній панелі розташовуються цілих вісім камер, по дві в кожному кутку. Додатково встановлено чотири світлодіодні спалаху. У центральній верхній частині задньої панелі видно точку, яка може вказувати на розташування мікрофона. Смартфон оснащений роз’ємом USB-C і додатковою кнопкою не лівій частині корпусу.

Компанія Lens Technology розташована в місті Чанша, столиці південної провінції Хунань. Китайська транснаціональна компанія в основному займається розробкою і виробництвом об’єктивів і захисного скла.

Факт реєстрації патенту вказує на те, що вивченням нових можливостей щодо дизайну і функцій майбутніх смартфонів сьогодні займаються самі різні компанії.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Вікінги не по зубам: RTX 3090 не справилася з Assassin’s Creed Valhalla

В минуле

Названо ТОП 5 непотрібних додатків серед українців

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle