Hardnews

За завісою таємничості: чого чекати від довгоочікуваного Apple iPhone SE2

Обговорення
iPhone SE

Доки ентузіасти дискутують на тему успішності iPhone 11 та доцільності випуску iPhone SE 2, в компанії Apple вже активно працюють над розробкою останнього. Про це свідчить інформація, яка потрапила в мережу від китайських інформаторів. Інсайдери, що беруть безпосередню участь у створенні ланцюга виробничих поставок, розповідають що купертинівці нещодавно розпочали процес тестового виробництва.


Коли ж інноваційний смартфон від «яблучного» бренду з’явиться у продажі та яким саме він буде?

Цікавості для фанатів «Яблука»: що відомо про довгоочікувану новинку Apple

З моменту презентації першого iPhone SE минуло вже майже 4 роки. Увесь цей час віддані фанати смартфонів Apple з нетерпінням чекали виходу чергового бюджетного телефона з серії Special Edition. Нарешті поціновувачі продукції відомого американського виробника можуть розслабитися, адже, швидше за все, «нащадок» Айфона SE з’явиться у продажі вже в березні 2020 року.

Аналітики стверджують, що візуально новий смартфон не буде схожим на доступний за посиланням https://didi.ua/ru/apple-iphone/linear:iphone-11/ Apple iPhone 11. Досвідчені інформатори переконані, що дизайн iPhone SE2 «позичить» в iPhone 8.

Також інсайдери стверджують, що:

  • Айфон із серії Special Edition залишиться мініатюрним. Цілком ймовірно, що Apple традиційно зробить телефон компактним та легким. Розмір дисплея SE2 не перевищуватиме 4,7”. Точна вага новинки наразі невідома, оскільки в мережі майже немає інформації про її «начинку».

  • Смартфон отримає одну з двох альтернативних назв – Айфон SE2 або Айфон 9. Втім, інформатори впевнені у цій інформації не на 100%, адже компанія Apple звикла дивувати своїх прихильників. Можливо, під час офіційної презентації смартфона прозвучить зовсім інша назва.

  • Працювати мобільний пристрій від популярного виробника буде на базі чипсета Apple A13. Відповідно, продуктивність та потужність смартфона стане приємним сюрпризом для потенційних користувачів.

  • Найбюджетніша конфігурація iPhone SE2 коштуватиме рівно 399 американських доларів. Втім, на ринку будуть представлені і дорожчі версії телефона з більшим об’ємом основної пам’яті. При цьому об’єм оперативки буде фіксованим для всіх конфігурацій.

  • Для ідентифікації користувача в системі смартфон буде оснащено сканером відбитка пальця. SE2 належатиме до категорії «яблучних» телефонів без Face ID.

Інсайдери також говорять, що у 2020 році Apple презентує відразу 2 смартфони з лінійки Special Edition. І якщо бюджетна модель з’явиться на ринку вже наприкінці першого кварталу поточного року, то дорожчий гаджет з покращеними технічними характеристиками буде презентовано тільки восени.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар, Vodafone или lifecell: кто самый быстрый

В минуле

Samsung Galaxy S20 проти Galaxy S10: наочна демонстрація переваг

В майбутнє

Також буде цікаво