Які моделі підсилювачів інтернету варто купити у 2021 році

Зараз на головній

Страждаєте від слабкого прийому інтернету на смартфоні? Тоді вам допоможе спеціальний підсилювач. Кращі моделі подібних пристроїв ви знайдете в цій статті.


№5 – Vegatel Titan-900 PRO

Vegatel Titan-900 PRO має високий показник потужності – 200 мВт, а максимальний коефіцієнт посилення може досягати 70 дБ. Це дозволяє гаджету ефективно працювати на площі 300 квадратів. При цьому зв’язок підтримується справно, без заїкань. Корпус металевий, сумнівів в надійності не викликає, під час роботи не гріється.

№4 – 3Gboost

Гаджет вміє працювати в повністю автономному режимі. Все, що потрібно від власника – виконати первинне налаштування. Система працює зі стандартом 3G UMTS 2100. Сигнал реально посилюється, причому навіть на значній дистанції від джерела. Підсилювач широкосмуговий, а також може похвалитися підтримкою всіх мобільних операторів. Режим роботи підсилювача відображається за допомогою спеціальних індикаторів.

№3 – KROKS RK1800-60

Бронза топу дістається KROKS RK1800-60. Підсилювач мініатюрний (151х80х40 мм), тому у вас точно не буде проблем з пошуком місця для його встановлення. Сприяє цьому і той факт, що девайс продукує мінімум шуму під час роботи. Низький рівень споживання енергії – ще одна перевага приладу. За годину він споживає всього 5 кВт. Для таких параметрів у нього прийнятний коефіцієнт посилення – 50-60 дБ.

№2 – PicoCell 900 SXB +

На основі PicoCell 900 SXB + можна створити повноцінну ретрансляційну систему, розраховану на велику кількість абонентів. При цьому модель відрізняється низьким, у порівнянні з аналогами, енергоспоживанням, а також вміє працювати з усіма популярними мобільними операторами. Подобається користувачам прилад і за рахунок того, що він прекрасно функціонує не тільки в межах міста, але і за його межами.

№1 – Baltic Signal BS-GSM / 3G-75

Комплектація багата – крім самого гаджета в неї входять дві панельні антени, набір кабелів з усіма можливими перехідниками. Потужність модуля становить 320 мВт, що забезпечує зону покриття 200 квадратних метрів. Це дозволяє встановлювати підсилювач на великих територіях (заправках, торгових центрах, офісах).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей