Новини

Sony PlayStation 4 Pro можна купити за 1 гривню

Обговорення

Вже відома дата релізу Sony PlayStation 5 – у всьому світі це буде дванадцятого листопада, а в нашій країні – дев’ятнадцятого, тобто всього через два тижні. Вартість приставки, обладнаної дисководом, складе 499 доларів або ж, в наших грошах, 15 999 гривень. Щоб заощадити сто доларів або три тисячі гривень, можна придбати консоль без дисковода. Що ж стосується вже застарілої Sony PlayStation 4 Pro, ви можете придбати її всього за одну гривню! Яким же чином?


Акція, яка дозволить вам виграти консоль!

Sony PlayStation 4 Pro, що вийшла чотири роки тому, в 2016 році, стала комерційно найбільш успішною консоллю свого типу. Копій ігор на неї продано близько мільярда, не дивлячись на те, що ціна цих ігор досить висока. Консоль підтримує неймовірно високі розрширення аж до 4к, що робить ігри на ній неймовірно видовищними. Саме це і стало головною причиною її популярності – мало не вперше в історії ігрових приставок графіка на них майже не відрізняється від реальності.

Саме цю консоль можна отримати майже безкоштовно – за одну гривню – в рамках нашої чергової акції, яку ми проводимо для читачів. Дії, необхідні для цього, вкрай прості і виконуються протягом буквально однієї хвилини. Ось вони:

  • Підпишіться на наш канал на Youtube.
  • Підпишіться на нас у Google News.
  • Залиште свою адресу електронної пошти за посиланням.

Поспішайте – розіграш вже майже закінчився. До сімнадцятого листопада ви можете взяти в ньому участь, а вже на наступний день підведемо його підсумки, і консоль відправиться до свого нового щасливому власника.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Розкрито подробиці про iPhone 13

В минуле

Деякі абоненти Vodafone безкоштовно отримають по 10 Гб інтернету і 1000 хвилин

В майбутнє

Також буде цікаво