Новини

AirPods та Xiaomi Airdots отримають бюджетного конкурента

Компанія Realme, як вважають аналітики, може повторити долю Xiaomi, пропонуючи привабливі електронні товари гідної якості за низькою ціною.

У підсумку від конкуренції у виграші залишаться кінцеві споживачі, так як конкуренція завжди призводить до зниження цін і появи на ринку більш цікавих апаратних рішень.

Вчора на прес-конференції Realme в Індії був представлений смартфон Realme 5s, який складе конкуренцію вкрай успішному Redmi Note 8. Також було анонсовано спеціальне видання Realme X2 Pro Master Edition, яке вийде в грудні.

Виконавчий директор Realme India Манхав Шетх (Madhav Sheth), закриваючи захід, вийшов на сцену, щоб подражнити громадськість прийдешнім анонсом повністю бездротових навушників.

Якщо говорити точніше, то лідер Realme пообіцяв, що в грудні Realme представить «ще кілька захоплюючих продуктів», серед яких будуть і бездротові навушники.

Люди, які були на прес-конференції, стверджують, що показаний футляр в фірмовому жовтому кольорі за формою та розміром нагадує зарядний футляр для Apple AirPods. Але ми не сумніваємося у тому, що навушники складуть конкуренцію рішеннями Xiaomi і Redmi в недорогому ціновому сегменті.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button