Новини

На ринку 5G-смартфонів Samsung випереджує Xiaomi, Huawei, Vivo, Oppo і ZTE на 57%

Цього року з’явилися перші смартфони з можливістю підключення до мереж 5G, проте їх продажі поки не можна назвати рекордними.

Згідно звіту IHS Markit, Samsung є компанією з найбільшою часткою на ринку 5G-смартфонів. IHS заявляє, що в третьому кварталі 2019 року Samsung домінувала, відвантаживши 74% всіх смартфонів з підтримкою 5G.

Samsung вдалося продати 3,2 млн. з 4,3 млн. 5G-смартфонів на світовому ринку. У порівнянні з другим кварталом, коли Samsung продала 1,5 млн. 5G-смартфонів, це великий стрибок. В асортименті Samsung більше моделей з підтримкою 5G, ніж у будь-якого іншого виробника. Найбільш популярною моделлю виявилася флагманська Samsung Galaxy Note 10 5G, на частку якої припало 1,6 млн. одиниць.

Samsung Galaxy Note 10 5G

Сумарні поставки смартфонів LG з підтримкою 5G в другому і третьому кварталі досягли 700 000 одиниць. Поставки китайських виробників Xiaomi, Huawei, Vivo, Oppo і ZTE склали 17% від загального обсягу поставок 5G. При цьому продажі всіх смартфонів (не тільки 5G) китайських виробників складають більше половини від світових.

У міру розгортання послуг 5G поставки 5G-смартфонів від китайських виробників почнуть, за прогнозом фахівців, значно збільшуватися.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button