Новини

Обраний кращий голосовий помічник: лідер передбачуваний

Голосовий помічник – зручний інструмент управління смартфоном або розумною колонкою. У боротьбі за мобільний ринок свої рішення просувають багато великих виробників електроніки, включаючи Apple і Google, що домінують на ринку мобільних операційних систем.


Аналітичне агентство Futuresource Consulting опублікувало глобальний рейтинг популярності віртуальних помічників по числу пристроїв з їх підтримкою. Результати виявилися не настільки передбачувані, як можна було очікувати.

За даними Futuresource Consulting, лідерство за кількістю пристроїв з підтримкою Siri зараз займає Apple, якій належить 35% ринку голосових помічників. Аналітики пов’язують таку популярність з успішними продажами бездротових навушників AirPods.

Експерти назвали найпопулярнішого в світі голосового помічника
Експерти назвали найпопулярнішого в світі голосового помічника

Друге місце займає Microsoft Cortana. Хоча компанія видалила функції з нових консолей Xbox, асистент продовжує утримувати міцні позиції з 22% завдяки домінуванню на ринку комп’ютерів з Windows 10. Microsoft також нарощує зусилля, просуваючи Cortana в корпоративному секторі та активно впроваджуючи її в пакет Office 365.

Google зі своїм Assistant займає лише третє місце з 9% ринку, а Amazon Alexa – четверте з 4%.

Порівняно з 2018 роком зростання популярності віртуальних асистентів склало 25% – зараз кількість пристроїв з їх підтримкою оцінюється в 1,1 мільярда, а до 2023 року прогнозована цифра становить 2,5 мільярда. За заявою представника Futuresource Consulting Саймона Форреста, незабаром наявність відразу кількох голосових помічників в одному пристрої стане нормою.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button