Новини

Названо найрозумнішого голосового помічника

Обговорення

Фахівці Loup Ventures провели чергове порівняння можливостей актуальних голосових помічників для смартфонів. Минуле подібне дослідження вони проводили трохи більше року тому, так що подивитися на зміни вельми цікаво.


Але для початку уточнимо, що фахівці джерела проводять два різних види досліджень голосових асистентів: в їх цифровому вигляді за допомогою смартфонів і / або ПК, а також у вигляді порівняння розумних колонок. У другому випадку, наприклад, має місце ослаблення позицій Siri, тому як цей ШІ в Apple HomePod обмежений за своїми можливостями.

У таблиці нижче ви можете бачити результати тестів 2017 і 2018 року.

2017 і 2018

А в другій таблиці вже свіжі результати порівняння.

post image

Як можна бачити, все голосові асистенти вже давно вміють відмінно розуміти запитання користувачів. А ось з відповідями ситуація гірша, хоча і поліпшується з кожним роком.

Наприклад, Siri в 2017 році змогла коректно відповісти на 66,1% питань, в 2018 – на 78,5%, а в цьому році вже на 83,1%.

post image

Якщо розглядати результати докладніше, то можна бачити, що найкраще всі ШІ справляються в задачах, пов’язаних з перебуванням розташування якихось об’єктів. Питання, пов’язані з покупками, традиційно складніше для голосових помічників, хоча в порівнянні з результатами минулого року всі асистенти сильно підтягнулися.

На діаграмі нижче можна бачити, як покращилися результати кожного з учасників за два роки.

post image

За підсумком можна сказати, що на сьогоднішній день особливих проблем не повинно бути ні з одним з основних голосових ШІ. Також варто відзначити суттєве зростання «рівня IQ» всіх голосових помічників з року в рік.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Oppo Reno 2 отримає камеру з 20-кратним зближенням

В минуле

Windows 10 потрібно негайно оновити, знайдено десятки уразливостей

В майбутнє

Також буде цікаво