Новини

Чи безпечні 5G мережі: вчені дали остаточну відповідь

Багато людей стурбовані тим, що 5G може мати шкідливий вплив на організм. Так, жителі Європи навіть виходили на мітинги проти запуску нового покоління мереж. Однак за словами австралійських вчених, за безпеку технології можна не турбуватися.


Вченими з Австралійського агентства з радіаційного захисту та ядерної безпеки були проведені подвійним “сліпі” дослідження, в рамках яких людям з симптомами EHS (електромагнітна гіперчутливість) було запропоновано розповісти про своє самопочуття при вході в приміщення з сильним електромагнітним випромінюванням від 5G. В ході дослідження учасники кілька разів входили в кімнату, не знаючи про те, включено випромінювання чи ні. Більш того, під час експерименту про це не знали навіть вчені. В результаті було зафіксовано, що ніхто з гіперчутливих людей не зміг ідентифікувати було випромінювання чи ні.

Вчені відзначають, що симптоми EHS дійсно мають місце бути, однак на сьогоднішній день дана гіперчутливість не доведена наукою, а за деякими дослідженнями, може бути і зовсім викликана забобонами людини, впевненої у шкідливості технології. “Змінити думку людей, які бояться вакцинації і вважають, що Земля пласка, дуже важко” , – підсумували дослідники.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

One Comment

  1. те що вони не відчувають, ще не означає нешкідливості випромінювання – радіацію ми теж не відчуваємо, але вже знаємо як вона діє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button