Новини

Чи безпечні 5G мережі: вчені дали остаточну відповідь

Обговорення
5G

Багато людей стурбовані тим, що 5G може мати шкідливий вплив на організм. Так, жителі Європи навіть виходили на мітинги проти запуску нового покоління мереж. Однак за словами австралійських вчених, за безпеку технології можна не турбуватися.


Вченими з Австралійського агентства з радіаційного захисту та ядерної безпеки були проведені подвійним “сліпі” дослідження, в рамках яких людям з симптомами EHS (електромагнітна гіперчутливість) було запропоновано розповісти про своє самопочуття при вході в приміщення з сильним електромагнітним випромінюванням від 5G. В ході дослідження учасники кілька разів входили в кімнату, не знаючи про те, включено випромінювання чи ні. Більш того, під час експерименту про це не знали навіть вчені. В результаті було зафіксовано, що ніхто з гіперчутливих людей не зміг ідентифікувати було випромінювання чи ні.

Вчені відзначають, що симптоми EHS дійсно мають місце бути, однак на сьогоднішній день дана гіперчутливість не доведена наукою, а за деякими дослідженнями, може бути і зовсім викликана забобонами людини, впевненої у шкідливості технології. “Змінити думку людей, які бояться вакцинації і вважають, що Земля пласка, дуже важко” , – підсумували дослідники.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Розкрито характеристики бюджетного Samsung Galaxy A51 з квадрокамерою

В минуле

Кращий бюджетний камерафон Samsung показали на відео

В майбутнє

Також буде цікаво