Новини

6G зробить можливим повне змішання реального і цифрового світів

Обговорення
5G

У 2019 почали працювати перші стільникові мережі п’ятого покоління 5G, а робота над новим стандартом зв’язку вже почалася. Група розробників 6G вже почала просувати переваги майбутніх мереж. 


5G вже пропонує прорив в швидкостях передачі даних в порівнянні 4G, але це далеко не межа. Як обіцяють розробники, нова мережа 6G виявиться настільки потужною, що зможе змінити звички користувачів. Мережа повинна стати краще і безпечніше. Крім того, швидкості з’єднання повинні стати настільки високими, що стане можливим майже повне змішання реального і цифрового світів.

Samsung Galaxy A90 5G

Впровадження шостого покоління мобільного зв’язку очікується в другій половині 2020-х і початку 2030 х років. Для створення вимог до технології 6G, Міжнародний союз електрозв’язку (International Telecommunication Union, ITU) сформував спеціальну групу FG NET-2030. 

Генеральний директор і засновник Huawei Рей Чженфей (Rei Zhengfei) вже підтвердив, що компанія паралельно працює над мережами 5G і 6G.   

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google Pixel 4: стали відомі неприємні подробиці про смартфон

В минуле

Huawei Mate 20 Pro почав отримувати Android 10

В майбутнє

Також буде цікаво