Новини

iPhone комплексує через власний “чубчик”

Обговорення
iPhone

За два роки з моменту виходу iPhone X тільки ледачий не кинув камінь в город Apple за відверто програшний варіант дизайну передньої панелі цього смартфона, у верхній частині якого красується так звана моноброва/чубчик.


Сьогодні відомий американський блогер Маркес Браунлі (Marques Brownlee) звернув увагу користувачів на офіційний twitter-акаунт техпідтримки Apple @AppleSupport, в шапці якої розміщена фотографія з двома дівчатами, котрі тримали в руках iPhone.

Нічим на перший погляд не примітна фотографія приховує один цікавий момент: екранний чубчик iPhone зафарбований білим кольором, створюючи ефект повноекранності смартфона. Деякі користувачі припустили, що це наслідок світлового відблиску на дисплеї пристрою, але в той самий час і на другому смартфоні в кадрі спостерігається аналогічна картина. Залишається невідомим, що стало причиною подібної фоторетуші з боку Apple.

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Суперечки про вигляд iPhone SE тривають (рендери)

В минуле

Oppo Find X2: очікуваний камерофон та рекордсмен в плані зарядки

В майбутнє

Також буде цікаво