Новини

Samsung виведе на ринок новий розумний годинник Gear S

Обговорення
Samsung Gear S

Компанія Samsung Electronics може незабаром відродити лінійку розумних годинників Gear S. Ці гаджети випускалися з 2014 року, останне велике поповнення в серії відбулося ще в 2016 році.


Однак в 2018 році замість очікуваних Samsung Gear S4 користувачі отримали нову серію – Galaxy Watch. Як повідомив відомий мережевий інформатор Судханшу Амбхоре (Sudhanshu Ambhore) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter, незабаром компанія може випустити нового представника серії Gear S.

За даними джерела, існування розробки Samsung Gear S 2019 (SM-R750/B) підтверджено офіційним сертифікаційним органом – національним таїландським регулятором NBTC.

Крім назви моделі й виробника в документації поки ніяких подробиць не виявлено. Проте, можна припустити, що офіційний дебют Samsung Gear S 2019 можна очікувати ще до настання 2020 року.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi поступиться лідерством смартфонам компанії BBK Group

В минуле

Новый сотовый оператор запустил невероятно “щедрый” тарифный план

В майбутнє

Також буде цікаво