Новини

Неймовірні можливості Huawei Mate 30 показали на відео

Обговорення

Компанія Huawei продовжує демонструвати можливості своєї новітньої SoC Kirin 990 – на прикладі нових програмних фішок, які будуть реалізовані в Mate 30. Однією з таких стане новий редактор відео.


Для його роботи явно використовується вся міць нейронного процесора SoC. Завдяки вдосконаленому NPU користувачі зможуть вирізати з відео будь-які об’єкти в режимі реального часу, накладати ефект боке, збільшувати об’єкти і змінювати фон. Судячи з відеодемонстрації, все діє чітко і плавно. Коли вийде Mate 30, стане зрозуміло, наскільки ця демонстрація відрізняється від реальної роботи.

Нагадаємо, що вчора китайці показали відеоролик демонстрації визначення ЧСС і життєвих показників за допомогою камери . Ця можливість теж повинна бути реалізована в Mate 30.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Стали відомі ціни нових бюджетників Samsung

В минуле

Samsung Galaxy A20s отримав 4 ГБ ОЗУ і екарн діагоналлю 6,5 дюйма

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.