Новини

Vodafone запустив нову послугу, про яку давно мріяли абоненти

Чим більше будь-яких послуг запропонує той чи інший оператор зв’язку, тим вище ймовірність того, що його фірмові послуги захоче взагалі хтось використовувати. Простіше кажучи, чим більше потреб будь-яка телекомунікаційна компанія здатна задовольнити, тим більше вона зможе отримувати грошових коштів на постійній основі, тому що залучати клієнтів їй виявиться максимально легко і просто. Так, дійшла справа до того, що стільниковий оператор Vodafone, будучи одним з найбільших і найвідоміших у країні, вирішив запустити корисну і затребувану послугу, про яку багато гарантовано давно мріяли.


Всі власники смартфонів і планшетів напевно неодноразово стикалися з тим, що пакет інтернет-трафіку закінчувався занадто швидко і рано, але цілком собі обгрунтовано. У підсумку, клієнти оператора зв’язку потрапляли в неприємне становище, тому що їм було потрібно доплачувати гроші за додатковий обсяг трафіку, залишатися без доступу до мережі до наступного списання абонентської плати за тариф, або ж продовжувати використовувати підключення до глобальної мережі, але вже на дуже низькій швидкості в 64 Кбіт / с, при якій навіть мобільні версії будь-яких сайтів відкриваються дуже і дуже довго. Втім, тепер про все це можна забути, немов це був страшний сон. Все завдяки новій опції, доступній для підключення всім українцям.

Vodafone

Відтепер всі українці можуть собі підключити у стільникового оператора Vodafone нову вкрай корисну і важливу послугу, яку багато хто зовсім точно знайде дуже і дуже привабливою в усіх відношеннях. Йдеться про послугу під назвою PASS.

Послуга PASS дозволяє користуватися інтернет-додатками (сервісами) без тарифікації трафіку згідно вашого тарифного плану.

Існує три види PASS:

  • Online PASS  в який входять Viber, Whatsapp, Skype, Telegram, Facebook Messenger, Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, SnapChat.
  • Insta PASS  – Instagram
  • Відео PASS  – YouTube, Netflix, MEGOGO
Сервіс вартість підключення Перевірка статусу відключення
Інтернет PASS 15 грн кожні 4 тижня *316*1# *316*2# *316*3#
Insta PASS 25 грн кожні 4 тижня *310*1# *310*2# *310*3#
Відео PASS 30 грн кожні 4 тижня *313*1# *313*2# *313*3#

Послуги PASS доступні тільки при використанні офіційних додатків на IOS або Android, а також через офіційні веб-версії сервісів на смартфонах. При використанні неофіційних додатків або Lite-версій, трафік може некоректно відображатися в мережі і буде коштувати згідно вашому тарифного плану

Читайте GSMinfo в Google News

Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами коментування


Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button