Перед виходом PS5 PlayStation 4 роздають безкоштовно

Зараз на головній

Нова чудова ігрова приставка від Sony – PlayStation 5 – повинна вийти в листопаді, якщо не виникне якихось проблем економічного плану. А поки всі чекають п’яту «Соні», можна поки вдосталь награтися в PlayStation 4, на яку всі ексклюзиви вже встигли вийти, і яка вже зарекомендувала себе в якості однієї з кращих і найбільш популярної ігрової приставки. Тим більше зараз ви можете не витрачати на неї гроші – це було б необачно – а отримати її повністю безкоштовно!


Акція для наших дорогих читачів: як безкоштовно отримати ігрову приставку

PlayStation 4 вийшла давно – молоде покоління консольних геймерів вже встигло на ній вирости, але своєї популярності вона не втрачає. Так, в 2016 році її вийшло дві нових модифікації даної консолі – це Playstation 4 Slim, яка є більш компактною версією оригінального четвертої «плойки», і посилена PlayStation 4 Pro, яка, зокрема, здатна підтримувати ультрависокі розширення аж до 4К. Популярність добре ілюструється простою статистикою: за станом на початок поточного року було продано понад 106 мільйонів консолей по всьому світу і більше ніж мільярд примірників ігор на четверту «соні».

Щоб отримати безкоштовно консоль PlayStation 4 Pro, від вас вимагається зробити всього три простих дії, які займуть не більше хвилини. Ось цей алгоритм:

Час дії акції – до сімнадцятого листопада. На наступний день ми підведемо підсумки розіграшу, і один з наших дорогих читачів отримає прекрасну консоль. Бажаємо вам удачі – і спасибі, що читаєте нас!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,783Фанитак
503Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей