Hardnews

Redmi Note 10 і 10 Pro будуть коштувати досить дешево

Обговорення
Redmi Note 7

У мережу витекла інформація, що стосується ціни на телефони Redmi Note 10 і 10 Pro, які ось-ось мають надійти на прилавки. Відповідно до неофіційної інформації, вартість девайсів буде коливатися від 149 до 224 доларів.


Варто зауважити, що дана інформація надійшла від інсайдерів з Китаю, які не мають відношення до самої компанії-виробника. Самі співробітники Xiaomi дані відомості не підтверджують, вважаючи за краще зберігати мовчання в предрелізний час.

За відомостями інсайдерів, вартість професійної версії Redmi Note 10 складе 1500 юанів, а звичайна комплектація обійдеться в 1000 китайських грошових знаків. У перерахунку на долари, згідно з поточним курсом, це буде дорівнювати $224,58 і $149,72. Варто зауважити, що ця ціна призначена для Китаю, експортна модель напевно буде коштувати дорожче.

Redmi Note 10

Раніше інсайдери повідомляли попередні характеристики даних телефонів. Згідно з відомостями користувачів соціальної мережі Weibo, куди вперше потрапили ці дані, працювати телефони будуть на процесорі «Медіатека Діменсіті 820» (для базової версії) і «Снепдрегон 750G» (для ПРО). Крім цього відомо, що смартфони будуть підтримувати 5G-зв’язок, що робить їх неймовірно продуктивними і швидкісними. Управляти смартфонами буде прошивка MIUI 12, зйомку можна буде проводити за допомогою трьохмодульної камери з головним ядром на 48 Мп. Професійна версія телефону матиме на борту 8 гігабайт оперативної пам’яті, а звичайна – шість. Без установки карти пам’яті смартфон може зберігати 128 ГБ інформації (звичайна модель – 64).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Viber сделал то, о чем давно просили пользователи из Украины

В минуле

Xiaomi перестане підтримувати MIUI 12 і накрутить ціни на смартфони

В майбутнє

Також буде цікаво