Hardnews

Названа оптимальна гучність музики в навушниках

Учений Мічиганського університету (США) Рік Нейтцель описав шкоду, яку користувачі навушників завдають своєму здоров’ю. Про це повідомляють на сайті некомерційної організації NPR.

За словами Нейтцеля, він і його команда збирали дані про те, як користуються навушниками власники гарнітур. З 2019 року колектив отримав дані 180 тисяч користувачів. Виявилося, що кожен третій власник аудіопристрою завдавав своєму здоров’ю шкоди.

Близько 30 відсотків користувачів слухали музику на занадто високій гучності протягом тривалого часу. Щоб не втратити слух, Нейтцель порадив обмежити гучність навушників 70 децибелами. “Це трохи голосніше, ніж якби ви розмовляли з кимось, сидячи на відстані близько метра один від одного”, – пояснив фахівець.

Рік Нейтцель заявив, що навушники вкрай популярні серед користувачів електроніки – за даними Grand View Research, тільки у 2023 році було продано 500 мільйонів одиниць гарнітури. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), до 2050 року кожен десятий користувач відчуватиме “інвалідизуючу втрату слуху”.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

GSMinfo

Головний редактор видання GSMinfo. Захоплюєтся авіацією та інформаційною безпекою.
Back to top button