Hardnews

Розкрито коди для доступу до секретних функцій смартфонів

Обговорення
код на смартфоні

Ми постійно користуємося смартфонами, але навряд чи використовуємо можливості «розумних» пристроїв на повну потужність. І справа не в тому, що ми встановлюємо не ті додатки . Просто ми не знаємо деякі секрети наших девайсів. І щоб виправити це, сьогодні ми пропонуємо дізнатися коди для смартфонів , які дозволять кожному отримати більш повний доступ до вашого пристрою. Коли це необхідно, звичайно.


КОДИ ДЛЯ СМАРТФОНІВ

Звичайно, в першу чергу відзначимо, що знання кодів не дозволить перетворити бюджетний смартфон в справжній флагман. Але виконати пару-трійку цікавих функцій вийде.

Інша справа, що працездатність того чи іншого коду часом залежить не тільки від операційної системи, але і від виробника, а також, наприклад, процесора.

На пристроях виробника Xiaomi для роботи кодів рекомендується в налаштуваннях активувати режим розробника. Ймовірно, слідувати подібній пораді слід і власникам інших пристроїв.

Універсальні коди для смартфонів

За допомогою коду * # 06 # можна дізнатися свій IMEI. Причому успішно виконати операцію можна як на смартфоні під управлінням Android, так і на iPhone. За цим кодом можна, наприклад, знайти пристрій в разі крадіжки або втрати. Також IMEI дозволяє дізнатися багато цікавого і про сам смартфон. Особливо це корисно, якщо гаджет купується з рук.

Складний на вигляд код * # * # 4636 # * # * відкриває інформацію про смартфон. Тут можна подивитися і той же IMEI, і поточний номер телефону. Можна спробувати різні настройки мережі (без впевненості в своїх діях це робити не варто). Є також і статистика використання пристрою, що досить цікаво.

Код * # * # 6484 # * # * працює не на всіх пристроях, але якщо працює, то він точно стане в нагоді. Тут можна перевірити працездатність різних функцій гаджета. Цікаво, що на пристрої Xiaomi код працює, а ось на смартфонах Samsung цю опцію включає інший код (нижче ми його теж напишемо).

Щоб спрацював код * # 21 # необхідно натиснути кнопку виклику. Таким чином можна дізнатися наявність переадресації дзвінків або смс з вашого номера телефону. Відзначимо, що для працездатності коду, звичайно ж, повинна бути встановлена сім-карта. Можна перевірити переадресацію, якщо підозрюєте, що вас прослуховують. Або якщо переживаєте, що шахраї щось там «нахімічили» з номером.

Коди для смартфонів Samsung

За допомогою коду * # 0 * # можна перевірити працездатність пристрою. Наприклад, з’ясувати наявність битих пікселів, перевірити роботу мікрофона, динаміка і навіть чуйність сенсорного екрану. Якщо купуєте б / у смартфон Samsung, то зможете його перевірити.

Код * # 0228 # також може стати в нагоді, щоб перевірити стан батареї. В цьому ж меню її можна відкалібрувати, якщо вона розряджається дуже швидко . Але для калібрування батарея повинна бути повністю заряджена. Ще краще, якщо до того ж провід зарядки буде підключений.

Samsung Galaxy A01 Core

А ось з кодом * # 12580 * 369 # можна побачити не тільки точну назву прошивки, але і точну дату виготовлення смартфона. Стане в нагоді при покупці гаджета. Навіть якщо купуєте новий пристрій в солідному магазині. Принаймні знатимете, як довго він припадав пилом на полиці.

Код * # 7412365 * дозволяє відкрити всю інформацію про камеру, яка встановлена в смартфони від Samsung. Напевно людині, яка бажає знати все про свій гаджет, цей код теж стане в нагоді.

За допомогою коду * # 15987 # можна налаштувати передачу кольору екрану пристрою під себе. Наприклад, відрегулювати баланс білого, якщо здається, що на дисплеї присутні інші відтінки. Все ж радимо акуратно експериментувати з налаштуваннями, щоб і зовсім не замінити білий умовним коричневим або фіолетовим.

Ми навели лише найбезпечніші на наш погляд коди, а й тут потрібно бути акуратним. Існують і такі комбінації, які можуть видалити всю інформацію з пристрою або ж повністю привести його в неробочий стан. Причому безповоротно.

А тому використовуй цю та іншу подібну інформацію акуратно, щоб більше дізнатися про смартфон або провести необхідні дрібні настройки , а не зламати його.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Опубліковано нове відео довгоочікуваної гри STALKER 2

В минуле

Xbox Series X нагрівається так сильно, що здатна обпекти користувача

В майбутнє

Також буде цікаво