Hardnews

Розкрито ознаки бюджетних смартонфонів, які точно не варто купувати

Обговорення
Смартфон

Прийнято вважати, що смартфони до 3 тисяч гривень володіють приблизно однаковими технічними характеристиками, але в реальності це не так – в цьому ціновому діапазоні можна зустріти як відверто слабкі апарати, так і більш-менш прийнятні для 2020 го року. Експерти перерахували ознаки дешевих смартфонів, які не варто купувати сьогодні.


Оперативна пам’ять

Оперативної пам’яті повинно бути не менше трьох гігабайт. Серед смартфонів дешевше 3000 гривень домінують моделі з одним або двома гігабайтами оперативної пам’яті, але можна відшукати і апарати з трьома гігабайтами оперативної пам’яті. Орієнтуйтеся саме на останні, тому що користуватися девайсом з меншим об’ємом ОЗУ буде некомфортно.

Постійна пам’ять

Те ж саме стосується і ємності накопичувача – дивіться на смартфони, у яких як мінімум 32 гігабайти пам’яті. Краще, якщо ємність накопичувача буде 64 ГБ.

Акумулятор

Ємність акумуляторної батареї повинна бути хоча б 3000 міліампер-годин. Краще – чотири або п’ять тисяч. У зворотному випадку ви ризикуєте бути прив’язаним до розетки.

Кількість камер не головне

Камера Samsung Galaxy Note10

Не варто гнатися за кількістю камер. Багато дешевих смартфонів оснащуються блоками з декількох камер, жодна з яких не може фотографувати нормально. Знайдіть апарат з основною камерою на базі сенсора Sony IMX і переконайтеся в тому, що вас влаштовує якість знімків.

Інше

Приділяйте увагу таким речам, як дактилоскопічний сенсор. Тому що набирати PIN-код по сто разів на день – це, м’яко кажучи, не дуже зручно. Враховуйте, що система розпізнавання користувача по обличчю, яка є сьогодні і в недорогих смартфонах, є марною на практиці, так як її можна обдурити за допомогою звичайної фотографії.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

“Розумний” годинник Apple Watch впіймали на брехні

В минуле

MIUI 13 вперше на відео: головні фішки

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle