Hardnews

Redmi Note 10 Pro – найпотужніший бюджетник Xiaomi

Обговорення
Redmi Note 10 и Redmi Note 10 Pro

У мережі з’явилася інформація про те, що майбутню новинку від Redmi – Note 10 Pro оснастять вкрай продуктивним процесором. Якщо чутки виявляться правдивими, то даний смартфон стане найпродуктивнішим телефоном Xiaomi і Redmi, який можна буде купити за невеликі гроші.


Інформацію надав інсайдер, який відомий в мережі під ніком Абхішек Ядав. Даний користувач сам зазначив, що дані вкрай суперечливі і неперевірені, однак можуть мати підстави. При цьому співробітники Redmi, а також материнської компанії – Xiaomi, не підтвердили інформацію, заявивши, що до моменту релізу телефону, який відбудеться найближчим часом, ніяких даних не нададуть.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro

Суть чуток в тому, що Redmi Note 10 Pro буде оснащений вкрай потужним процесором «Snapdragon 750G». Це автоматично перетворить телефон у найпотужніший бюджетний смартфон на поточний час. Також Ядав впевнений, що Redmi просто скопіювали сяомовскій телефон Mi 10T Lite, зробивши його дешевше оригіналу і додавши трохи власного унікального оформлення.

Крім цього інсайдер повідомив про терміни виходу телефону. На його думку, випуск повинен відбудуться в жовтні нинішнього року, однак в цьому випадку Ядав спирається на статистичну інформацію. Він зазначив, що випуск нових девайсів в Redmi відбувається кожні півроку, а останній гаджет із серії був презентований в квітні нинішнього року. Тому він вважає, що Note 10 Pro продемонструють публіці саме восени.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В “Дію” добавили функцию, о которой просили украинцы

В минуле

В “Дію” додали функцію, про яку просили українці

В майбутнє

Також буде цікаво