Об’єм оперативної пам’яті всіх пристроїв Xiaomi збільшиться

Зараз на головній

29 квітня 2021 року компанія Xiaomi представила нову версію прошивки під назвою MIUI. На даний момент вона вже стала доступною на просторах Китаю, але незабаром смартфони з новою прошивкою з’являться і на міжнародному ринку.


Які зміни відбулися?

Варто зазначити, що, частіш за все, смартфони цього бренду мали об’єм оперативної пам’яті 2 або 3 ГБ. Але вже зараз буде додано нову можливість, яка допоможе збільшити пам’ять, можливо навіть до 12 ГБ. Це буде щось нове, і така функція зараз доступна лише в декількох смартфонах, так звана, підкачка пам’яті. Так, вона буде працювати трішки повільніше ніж оперативна, але, навіть не звертаючи на це уваги, вона допоможе смартфону працювати при навантаженні без жодних перебоїв та затримок. На даний момент лише декілька моделей мають функцію, але з часом така можливість буде на кожному смартфоні, який компанія випускала. В тому числі функція буде доступна і на найстаріших моделях, адже на те, щоб оновитися і придбати новий пристрій, кошти знайдуться не у всіх.

Як приклад, якщо телефон має лише 2 ГБ оперативної пам’яті, завдяки новій технології Xiaomi, цей об’єм може зрости в рази, максимум до 12 ГБ. Але слід зауважити, що для використання функції, також має бути і достатньо рідної пам’яті телефону. Якщо ж станеться так, що її виявиться недостатньо, то можливості скористатися даним оновленням у вас не буде. Вибрати розмір можна буде за допомогою налаштувань прошивки MIUI. В ручному режимі налаштування також будуть доступні.

Слід зазначити, що дана прошивка значно допоможе власникам стареньких смартфонів, адже тепер буде можливість нормально користуватися пристроєм, відкривати потрібну кількість програм одночасно, і при цьому, смартфон буде працювати без будь-яких затримок.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,727Фанитак
500Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей