Hardnews

Павло Дуров назвав три найбільш недооцінені речі в житті

Засновник забороненого в Україні “ВКонтакте” і популярного месенджера Telegram Павло Дуров, якому виповнилося 37 років, опублікував новий пост на своєму каналі, в якому перерахував найбільш недооцінені і переоцінені речі в житті.


На думку Дурова, недооцінені сон (він підвищує імунітет, креативність і психологічні благополуччя), природа ( “це середовище, в якому ми біологічно повинні відчувати себе добре”) і самотність (вона, за словами Дурова, дає свободу здійснювати духовні та інтелектуальні прориви) .

У той же час, вважає засновник Telegram, переоцінені:

  •  Великі міста. Це джерела забруднення, злочинності і шуму. Добре мати доступ до ресурсів, а жити в стороні, вважає Дуров.
  • Ресторани. Вони пропонують найповільніший і неефективний спосіб харчування. Домашнє приготування дозволяє дотримуватися здорової дієти і контролювати склад їжі.
  • Спекотна погода. Сонячна активність не тільки розслабляє, а також може призводити до раку і передчасного старіння. Низькі температури “роблять ясними дух, тіло і розум”.
  • Мода. Прагнення нескінченно слідувати новим тенденціям – це дорого і не потрібно. Зручний одяг робить життя простіше і звільняє місце для більш важливих речей.
  • Нерухомість. Купівля житла – це сумнівна інвестиція, яка обмежує. Оренда дає можливості для мобільності і знайомства з новими місцями.
  • Соціальні мережі. Безперервний потік “сміття” з соцмереж негативно впливає на відчуття щастя і творчі здібності. “Відключення від цих інтернет-сервісів – краще, що можна зробити”, вважає засновник “ВКонтакте”.
  • Поради від знаменитостей. Відомі люди часто дають поради в областях знань, де вони некомпетентні. У всьому, що важливо в житті, найкраще покладатися на точну науку і думка експертів.

Останні два пункти звучать в певній мірі як іронія, оскільки Павло Дуров створив найбільшу в Росії соціальну мережу, а також є знаменитістю.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button