Hardnews

Експерти розповіли, які смартфони підробляють найчастіше

Більше третини всіх підроблених гаджетів – 34% – припадає на корейську марку Samsung. Друге місце, з величезним відставанням в 21%, зайняла Apple.

Експерти популярного китайського бенчмарка AnTuTu поділилися результатами власного дослідження на тему підроблених смартфонів. З березня минулого року по лютий поточного року команда AnTuTu виявила 572 303 підроблених гаджета, що склало близько 4,24% від загального числа перевірок.

Цілком очікувано, що найчастіше підробляли найпопулярніші в світі пристрої – гаджети від корейської компанії Samsung. Проте, дивує масштаб підробок – на цю марку довелося більше третини всіх нелегальних пристроїв – 34%.

Друге місце, з величезним відставанням в 21%, зайняла американська марка Apple, чиї смартфони підробляли в 13% випадків. Рідну для себе марку Huawei нехороші китайські підроблювачі нелегально копіювали в 8% випадків. П’ятірку лідерів серед найбільш підроблюваних марок смартфонів замикають також китайські Xiaomi і Honor, на яких довелося відповідно 7% і 5%.

До того ж експерти відзначили, що за минулий рік було виявлено велику кількість смартфонів з підробленою підтримкою мереж п’ятого покоління.


Читай нас в Google News | Telegram | Facebook | Twitter

Back to top button