Softnews

Здійснилося – Google випустила Android 11 на смартфони Realme і Xiaomi

Подія, на яку чекали всі власники ТОП-ових смартфонів OnePlus, OPPO, Realme, Xiaomi і Pixel, відбулося – вийшло довгоочікуване оновлення Android 11. Завантажити його можна як з офіційних магазинів Google, так і дочекатися віддаленого завантаження файлів.


Вихід Android 11 відбувся після трьох місяців з початку анонса. На даний момент першими в списку на отримання апдейта стоять флагманські смартфони Xiaomi (Mi 10 Pro і Mi 1), OPPO Find X2, Realme X50 Pro, OnePlus 8 і 8 Pro, також не омине стороною і телефони Pixel. Представники компанії попереджають – оновлення буде надходити поступово, відразу ж всі зазначені апарати патч не отримають.

На даний момент немає повного списку нових функцій, які реалізовані в новій платформі, проте деякі звістки розробники до громадськості донесли. Зокрема, з’явиться нова функція відстеження настрою користувача. Якщо система визначить, що користувач часто слухає музику в певному місці і в певний час, то вона запитає, чи варто запускати плеєр в цю хвилину. Крім цього ІІ буде давати поради користувачеві під час використання клавіатури Pixel, що прискорить набір тексту.

Ще будуть розширені можливості програми Live View. Тепер система не тільки буде визначати місце розташування обраних людей (звичайно, якщо вони дозволять його відстежувати на своєму смартфоні), але ще й стане показувати інформацію про них. Наприклад, відображатися стане адреса і шлях, по якому можна буде відшукати цю людину.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter


Новини по темі

Back to top button