Softnews

Складено перелік магазинів, що є альтернативою Google Play, де можна завантажувати додатки для Android

Власники смартфонів на базі Android користуються встановленим Google Play Store і навіть не замислюються, що існують інші магазини, причому їх чимало. Це зрозуміло, адже в Google Play є більшість необхідних нам додатків, він безпечний і працює без збоїв.

Так навіщо встановлювати альтернативний магазин? Незважаючи на мільйонну колекцію, певний додаток буває недоступний в конкретній країні або пристрій може не мати доступу до нього.

Нижче – список популярних і перевірених сервісів-альтернатив стандартному Google Play.

Uptodown

Використовуючи Uptodown, ви можете безпечно і швидко завантажувати ПЗ прямо в форматі APK. Є автоматичні оновлення та можливість повернутися до попередніх версій.

У Uptodown немає географічних обмежень. Немає потреби реєструватися.

Користувачам пропонується великий каталог. Всі додатки мають багатий редакційний контент з скріншотами, які допоможуть дізнатися про їх функції.

Mobile9

Універсальний сервіс, де є все, що потрібно для пристрою на Android. Mobile9 пропонує контент, який недоступний в Google Play. Плюс є шпалери, теми, рингтони, фільми, пісні, аудіо- та електронні книги і ін.

Що здивувало, то це категорія, що дозволяє безкоштовно завантажувати відео з YouTube.

Mobango

Mobango – безкоштовний магазин з мільйонами користувачів і понад 1000 завантажень в день. Оскільки тут відносно менше колекція, ніж в Google Play, це є плюсом для розробників, бо спрощує ранжування свого застосування.

Користувачі можуть легко переглядати і знаходити потрібне ПЗ завдяки різним категоріям і підкатегоріям. Можна навіть поділитися ним через повідомлення або електронну пошту.

SlideME

Існує довше, ніж Google Play Store. Доступне для завантаження ПЗ проходить перевірку, тому всі вони безпечні у використанні.

SildeME пропонує безкоштовну послугу, таку як SlideLock, для захисту і виставлення рахунків всередині додатків.

Що незручно – для покупки платних програм потрібно використовувати тільки PayPal або Amazon Pay.

APKMirror

По суті, є не магазином, а сховищем. Тут ви можете знайти будь-який контент, в тому числі деякі бета-версії, недоступні в Google Play.

APKMirror знадобиться в тому випадку, якщо ви хочете спробувати щось конкретне або знайти більш старий APK існуючого ПЗ, щоб повернутися до попередньої версії через помилки.

Amazon

Становить величезну колекцію різноманітного контенту. Тут безкоштовно роздаються платні програми кожен день, і використання Amazon Appstore – єдиний спосіб отримати до них доступ. Також регулярно пропонуються безкоштовні пакети платного ПЗ.

Є величезний вибір книг, фільмів і пісень – часто за нижчими цінами, ніж в Google Play.

Працює одночасно з іншими магазинами. Для використання сервісу у вас повинен бути обліковий запис Amazon.

Aptoide

Магазин з величезною колекцією і відкритим вихідним кодом. Однак його головна привабливість для розробників – вільні правила для контенту.

Тут ви можете знайти «сумнівне» ПЗ та ігри для дорослих (NSFW). Тому переконайтеся, що у вас є антивірус на смартфоні.

Aptoide постраждала від витоку даних в 2020 році. Але, оскільки сервіс можна використовувати без створення акаунта, проблеми з безпекою насправді не торкнулися простих користувачів.

APKUpdater

APKUpdater – нестандартний магазин з однією корисною функцією. Ви можете оновлювати існуюче ПЗ без використання іншого магазину. Він завантажує файли з декількох джерел, тому ви отримуєте останні оновлення максимально швидко.

Зрозумілий інтерфейс з простою навігацією. Доступний пошук, але він не так добре працює, як в спеціалізованих магазинах.

AppBrain

У AppBrain можна знайти безкоштовне ПЗ преміум-класу – розробники пропонують його протягом певного часу. Також сервіс відкриває доступ до більш докладної інформації про ПЗ, якої немає в інших джерелах.

Весь контент береться з Google Play, і якщо не створити акаунт AppBrain, при завантаженні сервіс вас завжди буде перенаправляти в першоджерело.

До речі, Android за замовчуванням блокує встановлення програм з будь-яких ресурсів, крім безпосередньо Google Play. Тому перше, що нам слід зробити, – це дозволити в налаштуваннях установку з неперевірених джерел.

Наш список не є остаточним рейтингом. Рекомендуємо ознайомитися з функціями всіх сервісів і використовувати той, який відповідає вашим очікуванням.


Читай нас в Google News, Telegram, Facebook та Twitter


Back to top button