Hardnews

iPhone 12 Pro Max – повні технічні характеристики і ціна

iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max

Незадовго до офіційної презентації нових флагманських смартфонів Apple авторитетний інсайдер LeaksApplePro опублікував відразу кілька скріншотів, зроблених нібито з офіційного сайту компанії. Цінність зображень в тому, що на них показані всі ключові характеристики неанонсованого флагмана iPhone 12 Pro Max в порівнянні з iPhone 11 Pro Max.


За словами самого інсайдера, скріншоти він отримав від одного з представників маркетингового відділу Apple. Детально вивчивши зображення, можна зробити висновок, що iPhone 12 Pro Max отримає 6,7-дюймовий OLED-дисплей Super Retina XDR з розширенням 2788х1284 пікселів, процесор A14 Bionic і поліпшену в порівнянні з актуальним поколінням смартфона камеру.

Згідно витоку, на тильній стороні iPhone 12 Pro Max розмістяться три 16-мегапіксельних датчика, а також довгоочікуваний лідар, який розширює можливості пристрою при роботі з AR-додатками. Примітно, що світлосила датчиків залишилася колишньою: f / 2.4 для надширококутний об’єктива, f / 1.8 – для широкого кута і f / 2.0 для телефотооб’ектіва. Можливості наближення залишилися колишніми: 2-кратний оптичний і 10-кратний цифровий.

Як і iPhone 11 Pro Max, 12 Pro Max отримає захист за стандартом IP68. При цьому автономність новинки буде вище на дві години. Також вказана і приблизна стартова вартість смартфона, яка складе $ 1099.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

OLED-екрани смартфонів назвали шкідливими для здоров’я

В минуле

Вийшло оновлення до MIUI 12 ЗБТ ще для 23 смартфонів Xiaomi і Redmi

В майбутнє

Також буде цікаво