Коли потрібно міняти стару сім-карту і для чого – відповіді експертів

Зараз на головній

Якщо ви помітили, що ваш мобільний телефон став гірше ловити мережу, під час розмов по ньому обривається зв’язок або погіршується його якість – не варто відразу грішити на смартфон, причиною може виявитися ваша застаріла сім-карта. Це далеко не єдина причина задуматися про зміну «сімки», подробиці читайте далі.


Згідно із запевненнями мобільних операторів, їх сім-карти є мало не вічним продуктом, який може служити роками без необхідності заміни. Однак реальний крайній термін служби картки – 4-5 років, причому в кращому сценарії розвитку. Настільки невеликий термін пояснюється не тільки фізичною «слабкістю» предмета – неправильна обрізка картки, а також її пошкодження можуть викликати проблеми зі зв’язком. Справа в тому, що стандарти якості IT-індустрії розвиваються стрімко, покоління смартфонів приходять і йдуть, як і нові технології в галузі мобільного зв’язку. Якістю інтернету 4G вже нікого не здивувати, а на порозі вже стоїть 5G. Застарілі карти не зможуть вловлювати високошвидкісний інтернет, а ті «сімки», які були випущені 7 і більше років тому, так і зовсім залишилися на рівні 2G.

Це далеко не єдина причина змінити сім-карту. Не варто забувати і про шахрайську галузь, представники якої мріють знайти спосіб отримати доступ до сім-карті жертви, щоб вивести всі її гроші з банківського рахунку, до якого вона прив’язана. З застарілими картами, в яких стандарти захисту не відповідають сучасним реаліям, їм це часто вдається.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,078Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

У популярного смартфона Xiaomi масово горять системні плати

У китайських ЗМІ пишуть про те, що у смартфонів Xiaomi Mi 11 з'явилися серйозні проблеми. Несподівано виходять з ладу...

Більше схожих статей