Hardnews

Samsung Galaxy A12: найдешевший смартфон з потрійною камерою і Infinity-O

Обговорення
Огляд Samsung Galaxy A31 та Galaxy M31

Великі виробники смартфонів регулярно випускають свої флагманські апарати. Всесвітня фінансова криза та пандемія не вплинули на анонс основних лінійок. Однак користувачі по всьому світу стали більше економити, в тому числі на смартфонах.


При постійному підвищенні ціни на флагманські девайси, витрачати на них по 1000-1200 доларів готовий далеко не кожен. До того бюджетні апарати від різних брендів вже не здаються мотлохом. За запевненням інсайдерів, компанія Samsung працює над смартфоном Galaxy A12, який стане наступником Galaxy A11, що вийшов півроку тому.

samsung galaxy a11

Якихось радикальних і революційних поліпшень чекати не варто, майбутній смартфон отримає 3/4 ГБ оперативної пам’яті і накопичувач на 64 ГБ. Не можна виключати, що в продаж надійде версія і з 128 ГБ постійної пам’яті. Фронтальна камера буде розташована в невеликому отворі в дисплеї, так званий дизайн Infinity-O. Діагональ дисплея складе 6,4 дюйма при розширенні HD +. Основна камера буде включати модулі на 13, 5 і 2 Мп. Що стосується цінника, то розраховувати можна на прайс в межах 150 доларів.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Чому не слід зберігати номери родичів під іменами «Мама, тато, сестра»

В минуле

Huawei Y9a: флагманський смартфон для “бідних” і не тільки

В майбутнє

Також буде цікаво