Hardnews

Названо самий невдалий флагман Xiaomi, який засмутив чимало користувачів

Обговорення
Xiaomi Mi Note 2

У цій статті ми розповімо вам про найневдаліший флагман компанії Xiaomi. Ця розповідь також показує, як виробник йде на сміливі експерименти, які в підсумку виявляються провальними.


Восени 2016 року був представлений Xiaomi Mi Note 2 – фаблет флагманського рівня, заснований на потужному чіпі Snapdragon 821 і володіє різними фішками: швидка пам’ять, ЦАП від Qualcomm і AMOLED-дисплей. Зовні смартфон був дуже схожий на Samsung Galaxy Note 7, не вистачало хіба що спеціального стилуса всередині корпусу.

Пізніше ця подібність зіграла з новинкою злий жарт. Звичайно, проблема була не настільки серйозною, як у корейського побратима, у якого перегрівалися і займається акумулятори, але все одно свого часу вона доставила чимало клопоту деяким користувачам. У флагмані Xiaomi проблемним місцем був вигнутий OLED-дисплей від LG. Незважаючи на всю красу цього рішення, назвати його практичним було не можна.

Xiaomi Mi Note 2

Головна проблема полягала в заводському дефекті: у чималої кількості користувачів незабаром після покупки на екрані з’являлися смуги, нерівні градієнти та інші артефакти зображення. Як ви вже зрозуміли, ремонт такого телефону був економічно недоцільний, тому їх доводилося повертати продавцю, що в разі замовлення з того ж Aliexpress було особливо незручно.

Також було очевидно, що даний екран складно захистити повністю, а ось розбити його не складає особливих труднощів. Якщо покупець все ж примудрявся пошкодити цю красу – однією заміною скла справа не обходилося, так як зняти таку матрицю без її пошкодження було вельми проблематично. Необхідно було міняти дисплейний модуль цілком. Потрібна запчастина коштувала недешево: 6 тисяч гривень – половина від вартості самого телефону.

Після цієї ситуації Xiaomi ще 3 роки не робила смартфони з вигнутим дисплеєм. Правда, це було швидше пов’язано не з провалом Mi Note 2, а з тим, що в 2017-2018 роках “екран-водоспад” ще не повернувся в моду. З новими моделями таких проблем, на щастя, не було, та й інші флагмани у компанії не відрізнялися серйозним браком. Сьогоднішній випадок був радше образливим винятком з правил.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Realme 7 і Realme 7 Pro: дешеві смартфони, які сильно вдарять по Xiaomi

В минуле

У смартфонах Xiaomi виявлена ​​прихована камера (фото)

В майбутнє

Також буде цікаво