Hardnews

Українці скоро зможуть придбати вітчизняний електромобіль за 5000 доларів

Обговорення
ELMIZ mini

Київська компанія «Електропрайд» буде випускати на вітчизняний ринок електрокари власного виробництва. Називатися техніка буде ELMIZ mini, це максимально компактна електроколяска з пластиковим корпусом, за яку доведеться заплатити мінімум 5000 доларів.


Презентували нове диво українського автопрому під час виставки EcoDrive TECH 2020 року, де ELMIZ mini продемонстрували у всій красі. По суті, автомобіль являє собою компактну електроколяску розмірами 155,2 на 240,3 сантиметрів і шириною в 91,8 см. Кузов повністю пластиковий, розганяється мінімашина до 60 км на годину, при цьому на одній зарядці вона проїде 120 кілометрів.

ELMIZ mini

Представники «Електропрайда» заявили, що планують випустити невелику партію машин для перевірки реакції користувачів. Збиратися електрокари будуть десь на території Києва, при цьому абсолютно всі деталі поставляються партнерами з Китаю. Творці відзначили, що коштувати ELMIZ mini буде мінімум 5000 доларів, при цьому ціна може бути і більшою. Якщо проект буде мати успіх у покупців, компанія випустить електричну вантажівку, яка зможе проїхати 200 кілометрів без підзарядки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Електромобіль Xiaomi не зміг стати «вбивцею Tesla»

В минуле

ASUS представила новий флагманський смартфон з потрійною поворотною камерою

В майбутнє

Також буде цікаво