Hardnews

Xbox висміяв нову консоль PlayStation 5

Обговорення

Сьогодні Sony поділилася роликом з розбиранням нової PlayStation 5. Ведучий показав, як встановити консоль в горизонтальне положення, щоб було зручніше з нею працювати. Для цього потрібно виконати нехитру маніпуляцію з підставкою, інакше приставка рівно не встане. Бренд Xbox вирішив висміяти цю обставину.


Аккаунт Xbox UK в Twitter опублікував фотографії прийдешньої консолі з підписом: «Як переставити Xbox Series X з вертикального положення в горизонтальне». На фотографіях, як можна здогадатися, показано, що приставку просто перевернули. Ніяких додаткових пристосувань для цього не потрібно. Згодом твіт було видалено.

В цілому, прикріпити підставку до бічної частини PlayStation 5 – не проблема, хоч і займає якийсь час. Однак це зайвий привід, щоб жартувати над Sony за незвичайне дизайнерське рішення. У мережі вже чимало жартували з приводу зовнішнього вигляду консолі.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Киевстар запустил абсолютно новый безлимит за 5 гривен в день

В минуле

Опубліковано нове відео довгоочікуваної гри STALKER 2

В майбутнє

Також буде цікаво