Softnews

Huawei випустить власну ОС для смартфонів вже в цьому році

Обговорення
HarmonyOS

Компанія Huawei збирається надати повноцінну версію своєї операційної системи HarmonyOS до кінця 2020 року. Більш детальну інформацію експерти фірми планують повідомити на конференції HDC 2020 у вересні.


Керівники Huawei не стали довго переживати через неможливість використання операційних систем Android в своїх телефонах і зробили аналог. Дана ОС отримала назву HONGMENG OS, більш відома, як HarmonyOS. Спочатку розробники компанії адаптували її для своїх пристроїв, які раніше працювали на базі Android, тепер же експерти готові представити громадськості власний смартфон, що працює виключно на «Гармонії». У ньому не буде підтримки «Андроїда», всіма функціями стане управляти нова ОС китайської компанії.

Вперше секретний телефон з встановленою HarmonyOS буде показаний на виставці технологічний досягнень HDC 2020 року, яка пройде з 10 по 12 вересня поточного року. Крім операційний системи там можна буде побачити безліч новеньких гаджетів і систем, які будуть випущені в 2020-2021 роках. Наприклад, там повинні представити EMUI 11, новий інтерфейс на базі Android 11.

Що стосується самої ОС, то буде представлена її новітня версія – HarmonyOS 2.0. Дана операційна система буде адаптована для всіх новітніх смартфонів Huawei, а також планшетів і смарт-годинників.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

У продаж надійшов ультрабуюджетний телефон, який вміє міряти тиск

В минуле

Відомий попередній переможець у поєдинку Xbox Series X і Sony PlayStation 5

В майбутнє

Також буде цікаво