Ціна Sony PlayStation 5 буде істотно нижою, ніж у Xbox Series X

Зараз на головній

Менш ніж через три місяці на полицях магазинів з’являться нові ігрові консолі PlayStation 5 і Xbox Series X. Чутки та витоки навколо ігрових приставок з’являються в мережі регулярно. Свіжою порцією інформації поділився бізнес-аналітик Роберто Серрано (Roberto Serrano). За його словами, інформацію вдалося роздобути з перевірених джерел, тому вона може бути близька до дійсності.


За словами інсайдера, полегшена версія Xbox Series S надійде в продаж 5 листопада за ціною 400 доларів, а на наступний день заплановано початок продажів Xbox Series X за ціною 500 доларів.

Через тиждень, 13 листопада, розпочнеться продаж PlayStation 5 і PlayStation 5 Digital Edition. Що цікаво, цінники на обидві версії PS5 будуть такими ж – 400/500 доларів. Тільки варто враховувати один фактор. Sony в своїй “лайтовой” версії Digital Edition пропонує повноцінну нову консоль з точно такою ж потужністю, як у базовій PS5. Японський виробник вирішив економити тільки на bluray-приводі. Що стосується Xbox Series S, то її продуктивність втричі нижче, ніж у Xbox Series X (4 TFLOPs і 12.15 TFLOPs відповідно). Таким чином, власникам Xbox Series S можна буде відразу забути про “некстген” графіку.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей