Hardnews

Ціна Sony PlayStation 5 буде істотно нижою, ніж у Xbox Series X

Обговорення
Sony PlayStation 5

Менш ніж через три місяці на полицях магазинів з’являться нові ігрові консолі PlayStation 5 і Xbox Series X. Чутки та витоки навколо ігрових приставок з’являються в мережі регулярно. Свіжою порцією інформації поділився бізнес-аналітик Роберто Серрано (Roberto Serrano). За його словами, інформацію вдалося роздобути з перевірених джерел, тому вона може бути близька до дійсності.


За словами інсайдера, полегшена версія Xbox Series S надійде в продаж 5 листопада за ціною 400 доларів, а на наступний день заплановано початок продажів Xbox Series X за ціною 500 доларів.

Через тиждень, 13 листопада, розпочнеться продаж PlayStation 5 і PlayStation 5 Digital Edition. Що цікаво, цінники на обидві версії PS5 будуть такими ж – 400/500 доларів. Тільки варто враховувати один фактор. Sony в своїй “лайтовой” версії Digital Edition пропонує повноцінну нову консоль з точно такою ж потужністю, як у базовій PS5. Японський виробник вирішив економити тільки на bluray-приводі. Що стосується Xbox Series S, то її продуктивність втричі нижче, ніж у Xbox Series X (4 TFLOPs і 12.15 TFLOPs відповідно). Таким чином, власникам Xbox Series S можна буде відразу забути про “некстген” графіку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi відмовилася оновлювати ряд смартфонів до Android 11 (список)

В минуле

Samsung оновить 38 смартфонів і планшетів до Android 11 (список)

В майбутнє

Також буде цікаво