Hardnews

Розкрито “реальні” ціни PlayStation 5

Близько місяця тому відбувся реліз консолі нового покоління Sony – PlayStation 5. І хоча її офіційна ціна становить 399 і 499 доларів (в залежності від модифікації), на ділі пристрій досить складно купити за цю суму. Для того, щоб розуміти справжній стан речей, були розкриті “реальні” ціни пристрою.


Так, якщо рекомендована самої Sony ціна PlayStaton 5 з дисководом становить 499 доларів, то на ділі пристрій можна придбати в середньому за 1 024 долара, повідомляє The Verge. Зрозуміло, в даному випадку мова йде про покупку консолі у перекупників. У випадку з версією PlayStation 5 без оптичного приводу ціна ненабагато нижче: 990 доларів замість “офіційних” 399. Повна таблиця (в якій знайшлося місце і Xbox Series X, і NVIDIA RTX 3080) приведена нижче:

Відзначимо, що всі ці підвищення пов’язані лише з тим, що виробники консолей і відеоігор не змогли впоратися з попитом покупців. В результаті цього в багатьох торговельних мережах стався колапс, який привів до неможливості видати пристрої навіть тим, хто зробив попереднє замовлення.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button