Розкрито “реальні” ціни PlayStation 5

Треба прочитати

Близько місяця тому відбувся реліз консолі нового покоління Sony – PlayStation 5. І хоча її офіційна ціна становить 399 і 499 доларів (в залежності від модифікації), на ділі пристрій досить складно купити за цю суму. Для того, щоб розуміти справжній стан речей, були розкриті “реальні” ціни пристрою.


Так, якщо рекомендована самої Sony ціна PlayStaton 5 з дисководом становить 499 доларів, то на ділі пристрій можна придбати в середньому за 1 024 долара, повідомляє The Verge. Зрозуміло, в даному випадку мова йде про покупку консолі у перекупників. У випадку з версією PlayStation 5 без оптичного приводу ціна ненабагато нижче: 990 доларів замість “офіційних” 399. Повна таблиця (в якій знайшлося місце і Xbox Series X, і NVIDIA RTX 3080) приведена нижче:

Відзначимо, що всі ці підвищення пов’язані лише з тим, що виробники консолей і відеоігор не змогли впоратися з попитом покупців. В результаті цього в багатьох торговельних мережах стався колапс, який привів до неможливості видати пристрої навіть тим, хто зробив попереднє замовлення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,087Фанитак
496Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Українцям розповіли, як можна стати боржником банку через банальну неуважність

Напевно, сьогодні в нашій країні не залишилося жодної людини, яка б не користувалася пластиковою карткою того чи іншого банку,...

Більше схожих статей